Оңтүстік кореялық өндірушілердің әйелдерге арналған қысқы саябақ күртелері
Қатты аяздар үшін қолайлы
Өлшем: - XS/S - 42 өлшемі
Табиғи үлбірден тігілген үлбір астары бар (түймеленбейтін) өте жылы әдемі күртеше
Капюшоны бар (Жүні түймеленбейді)
2 Жапсырма қалта, әдемі безендірілген қалта қақпақшалары
Күртенің ұзындығы: - 67 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Күртке түрі | тон |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Оқшаулау түрі | Жүн, Синтепух |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Сорғыш | Тігілген |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Аяқтау және безендіру | Жүн, стразалар, Аппликация, Кесте |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 67 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| жылыту функциясы | Иә |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
| Жүн түсі | Черный |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 900 ₸







