Түрік өндірушілерінің нәзік әдемі миди көйлегі
Өлшемі: 42
Түсі: Қызыл
Ұзындығы: 89 см - асимметрия
Матаның түрі: Полиэстер
Салтанатты іс-шараға, шығуға жарайды
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өнім түрі | кешкі көйлек |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Қызыл |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Көйлек фасоны | Асимметрия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Жамбас айналымы | 91 см |
| Бел орамы | 66 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Стиль | Классикалық |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Мойындық кесу фасоны | Қысқыш-жаға |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Көйлек ұзындығы | Миди |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| шлейф | Жоқ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қалталардың болуы | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 200 ₸







