52 өлшемді үлкен жағалы жағасы бар әдемі, стильді пальто
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қызыл
Белдік жиынтықта
Пальто ұзындығы: 93 см
Ұзындығы: Жеңдер: 63 см
2 Қалта
Матаның түрі: Драп
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Кеуде айналымы | 108 см |
| Бел орамы | 88 см |
| Жамбас айналымы | 111 см |
| Маусым | Күз/Қыс |
| Түсі | Қызыл |
| Пальто түрі | Бір төсті |
| Матаның түрі | Жүн |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Қалта түрі | Кесу |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 93 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 2XL-3XL |
| Өнімнің ұзындығы | 93 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 800 ₸











