
Әйелдерге арналған Қысқа Әйелдерге арналған қой терісінен жасалған авто ханым Шынайы былғары үлбір
120 000 ₸
- Бар
- Коды:1396
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Шынайы былғарыдан және үлбірден тігілген бай әйелдер үлбіреген күртеше
Табиғи былғары, Үлбір Қара Мутон
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қара
Табиғи былғары, Үлбір Қара Мутон
Бұйымның ұзындығы: 68 см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tiger |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Халықаралық өлшем | S/M |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Тері |
| Маусым | Қыс |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Орамал жағасы |
| Төсеу материалы | Табиғи аң терісі |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Аяқтау және безендіру | Жүн |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
| Жүн түсі | Черный |
| Пальто түрі | Бір Қаусырмалы |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 120 000 ₸









