Табиғи былғарыдан жасалған күдері аралас былғары күртеше
Бұйым жоғары сапалы табиғи былғарыдан және табиғи күдеріден жасалған, жұмсақ, тығыз былғары серпімді және ауа-райының өзгеруіне төзімді. Нағыз былғарыдан тігілген күртеше сізге ұзақ уақыт қызмет етеді.
Күдері жоғары созылғыштыққа және кеуектілікке ие. Берік тозуға төзімді, мыжылмайды, ұстағанда жұмсақ, созылмайды.
Жағасында, жеңінде, етегінде және белбеуінде әдемі бай әрлеуі бар былғарыдан және күдеріден жасалған ансамбль басқа былғарыдан жасалған бұйымдармен жақсы салыстырылады.
Сыдырмамен жабылатын, ыңғайлы ұзындық, белдік кіреді.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Қара түсті ұзартылған әдемі былғары күртеше
Қайырмалы жаға, Манжетті жеңдер, белдік жиынтықта
Күртенің ұзындығы:85 см
Жеңнің ұзындығы: 63 см
Түсі: Қара
Табиғи былғары, Табиғи күдері
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Тері |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Бедерлі |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 85 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 44 900 ₸









