Капюшоны бар әдемі әйелдер былғары күртеше
Түркияда табиғи былғарыдан жасалған. Жартылай бекітілген стильдегі ұзартылған былғары куртка - гардеробыңызды жаңартудың ең жақсы шешімі. Ұзартылған модель жамбас пен жіліншік арасындағы тепе-теңдікті сақтай отырып, аяқтарды көрнекі түрде ұзартады. Фигураның әртүрлі типтері үшін жарамды. Көлемді капюшоны бар сыдырмамен жабылатын. Пиджак сөрелері, жеңдердегі манжеттер, бай әрлеуі бар белдік. Екі ойық қалта. Белдік жиынтықта. Пиджак жоғары сапалы шынайы былғарыдан жасалған.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42-44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Күртенің ұзындығы: 84 см
Жеңнің ұзындығы: 65 см
Тігілген капюшон, 2 қалта
Белдік жиынтықта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Taranko |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Тері |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Бедерлі |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Түсі | Қоңыр |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Тігілген |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | капюшоны бар, қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 75 200 ₸











