46 өлшемдегі кешкі әйелдер блузкасы
Түрік өндірушілерінен
Қара түсті бай әдемі блузка
Бұйымның ұзындығы: 63 см.
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Матаның түрі: Шифон
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XL |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Шифон |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 63 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Өнімнің ені | 48 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 500 ₸








