Өлшемі 48 - 52 габаритті үсті бар түпнұсқа жейде
Түрік өндірушілерінен
Жағасы Тік, Манжеттегі ұзын жеңдер
Найзағай
Түстер: Қызғылт, Қара
Бұйымның ұзындығы: 75 см
Жеңнің ұзындығы: 67 см
Матаның түрі: Полиэстерден торға
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/54 |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Стильдер | Ұзартылған |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | XL-2XL |
| Түсі | Қызғылт |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Тірек |
| Көйлек жағасының түрі | Тірек жағасы |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Күнделікті |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 75 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 67 см |
| Өнімнің ені | 70 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 600 ₸







