Әйелдерге арналған маусымдық күрте ұзын капюшонды, жасанды үлбірден тігілген астары бар.
Астарды шешіп, күртешені жеңіл желден қорғайтын құрал ретінде пайдаланыңыз.
Ұзын жеңдер ұзындықты өз қалауыңыз бойынша реттей алады, кең габаритті тік кесілген күрте, күртенің етегінің ені реттеледі.
Сыдырмалы және түймелермен жабылатын, 4 қалта. Ұзартылған ұзындығының арқасында курткаларды көйлекпен, юбкамен, шалбармен және джинсымен, әйелдер пиджак костюмдерімен киюге болады.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48-50 Ресейлік өлшеммен белгіленген)
Капюшоны бар күрте
Жасанды үлбірдегі алмалы-салмалы жылытқыш
4 Қалта
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 90 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 2 см |
| Бел орамы | 8 см |
| Жамбас айналымы | 106 см |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
| Күртке түрі | Ұзын |
| Матаның түрі | Шапан |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Оқшаулау түрі | Жүн |
| Түсі | Қара |
| Жаға түрі | Капюшон жаға |
| Төсеу материалы | Жасанды аң терісі |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | Тігілген |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 90 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 63 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 900 ₸








