Жасанды үлбірден астары бар маусымдық әйелдерге арналған күртеше.
Ұзын жеңдер ұзындығын өз қалауыңыз бойынша реттей алады. Тік пішілген күрте, , екі жамау қалта, .
Түймелері бар ілгек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L, М - (46 - 48 Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Қара
Жылытқыш: Қызыл түсті жасанды үлбір
Жеңдер ұзындығы реттеледі
Көлемді үлкен жаға
Белдікте
Күртенің ұзындығы: 68 см
Жеңнің ұзындығы: 67 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 98 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Жамбас айналымы | 2 см |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Полиамид |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш, Жүн |
| Түсі | Қара |
| Төсеу материалы | Жасанды аң терісі |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, Бүрмелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 68 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 67 см |
| Өнімнің ені | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 900 ₸






