Эко Былғары синтетикалық қыстағыштағы жағасы бар әйелдер күртешесі 44 өлшем
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қара
Күртенің ұзындығы: 60 см
Жеңінің ұзындығы 62 см
Тері типі: Эко Тері
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тері түрі | Эко-тері |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 60 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Жаға түрі | Тірек |
| Матаның түрі | Эко-тері |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
| Өнімнің ені | 48 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 200 ₸




