42 -44 өлшемдегі әдемі күртеше - күрте
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Капучино
Күртенің ұзындығы: 57 см
Жеңнің ұзындығы: 60 см
Ілгек: Сыдырмалы, түймелермен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Тері түрі | Эко-тері |
| Күртке түрі | Байкер күртесі |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 60 см |
| Бекіткіш | Батырмалар, Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Жаға түрі | Тірек |
| Матаның түрі | Эко-тері |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Өнімнің ені | 46 см |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸





