Юбкасы бар өте әдемі екі бөліктен тұратын костюм
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 48, 50, 52
Матаның түрі: Полиэстер
Костюм ринстондармен және моншақтармен әшекейленген, гүлді блузка
Жемпірдің ұзындығы: 65 см
Жеңнің ұзындығы: 49 см (төрттен үш)
Белдемшенің ұзындығы: 64 см
Жеңнің ұзындығы: 50 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | Кешкі костюм |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Бел орамы | 80 см |
| Костюм түрі | Екілік костюм |
| үсті | Жейде |
| асты | етек |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Түсі | Сұр |
| Стиль | Романтикалық |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Бұйымның жең ұзындығы | 50 см |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Камни Swarovski |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Костюм мыналардан тұрады | күрте, белдемше |
| Бекіткіш түрі | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 700 ₸









