Эко былғарыдан тігілген әйелдер күртешесі
Синтетикалық былғарыдан тігілген, қысқа қайырмалы күртеше. Түймелері бар ілгек.
Қысқа модель аяқтарыңызды ұзартады, ал эко-былғары өте жұмсақ және дем алады . Пиджакты джинсы шалбармен, кең шалбармен, юбкалармен және көйлектермен киіңіз.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (42)
Матаның түрі: Эко - Тері
Түсі: Шаңды раушан
Күртенің ұзындығы: 57 см
Жеңнің ұзындығы: 62 см
2 Жапсырма қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 65 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Эко-тері |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Тері түрі | Эко-тері |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Түсі | Ақшыл көк |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 57 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 62 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 700 ₸





