Әйелдерге арналған жасанды былғарыдан тігілген жеңіл күртеше Көктем Күз
Жағасы бар сапалы текстуралы жасанды былғарыдан тігілген күртеше. Сыдырмалы ілмек.
Қысқа модель аяқтарыңызды ұзартады, ал жоғары сапалы тегіс құрылымы бар жасанды былғары жұмсақ және дем алады.
Пиджакты джинсы шалбармен, белдемшемен киіңіз. Модель көйлектермен жақсы көрінеді.
Күрте жылытылмаған, көктем мен күзге арналған.
Түрік өндірушілерінен
Өлшем
Былғары түрі: Жасанды былғары
Бұйымның ұзындығы: 56 см см
Жеңнің ұзындығы: 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 88 см |
| Күртке түрі | Қысқа |
| Матаның түрі | Жасанды былғары |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Тері түрі | Эко-тері |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Оқшаулау түрі | Оқшаулау жоқ |
| Түсі | Қоңыр |
| Жаға түрі | Тірек, Кейінге қалдырылған |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 56 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 200 ₸






