Классикалық Әйелдер Былғары Пиджак
Мінсіз дене бітімі бар, қалталары бар талғампаз, классикалық былғары куртка . Былғары күртеше Пиджак Сыдырмалы ілгегі бар табиғи былғарыдан жасалған, көктем-күзге арналған. Тұлпар түзу.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44-46 Ресейлік өлшем белгіленген)
Тері типі: Табиғи
Бұйымның ұзындығы: 70 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
Түсі: Қоңыр
2 Жамау қалта, қайырмалы жаға
Қайырмасы бар жеңдер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 72 см |
| пенжек пен жакеттің стилі | Классикалық пенжек |
| Түсі | Қоңыр |
| Матаның түрі | Тері |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Жең фасоны | Қондырылған |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Бекіткіш | Найзағай |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 70 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тері түрі | Бұзау терісі |
| Жылытқыштың түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Қалпақ | Сорғыш жоқ |
| Жаға түрі | Қайырмалы |
| Қалталар саны | 2 дана |
| Астар материалы | Атлас |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 75 200 ₸









