Әйелдерге арналған қос төсті тренчкот плащы
Үлкен қос төсті жағасы бар жеңіл қос төсті плащ, түймелері бар манжеттер және белбеу кіреді.
2 Қалта, жағаның жағалары ринстондармен безендірілген
Тренчкот су өткізбейтін матадан жасалған.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 40-42 - Белгіленген ресейлік өлшем
Стиль: Қос төсті плащ
Маусым: Күз, Көктем
Бұйымның ұзындығы: 87 см
Жеңнің ұзындығы: 61 см
2 қалта, белдік жиынтықта
Матаның түрі: Плащевка
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Шапан түрі | Тренчкот |
| Материал түрі | Жасанды |
| Матаның түрі | Шапан |
| Төсеу материалы | Атлас |
| Оқшаулау түрі | Оқшаулау жоқ |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Күлгін |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу, стразалар |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 87 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап12 200 ₸





