Жеңі мен белбеуінің жағасы әрленген шынайы жұмсақ былғарыдан тігілген әйелдерге арналған былғары плащ. Ыңғайлы ұзындық плащты юбка, көйлек, джинсы, шалбардың астына киюге мүмкіндік береді.
Жұмсақ тері сізге рахат сыйлайды. Түймелері бар бір қаусырмалы плащ, 2 жапсырма қалта. Белдік жиынтықта.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемдері:
Қоңыр: М (44 - ресейлік өлшем белгіленген)
Қара S (42) - M (44) - белгіленген Ресейлік өлшем
Түсі: Қара, Қоңыр
Плащтың ұзындығы Миди - 90 см
Жеңінің ұзындығы - 64 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Бел орамы | 69 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Шапан түрі | Классикалық шапан |
| Материал түрі | Табиғи |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Қара |
| Аяқтау және безендіру | Белбеу |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 90 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Өнімнің ұзындығы | 90 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, түймелері бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 105 000 ₸







