Табиғи былғарыдан тігілген қызыл түсті сәнді былғары плащ
Жейде стиліндегі сәнді былғары плащпен таныстыру .
Жоғары сапалы табиғи былғарыдан жасалған.
Бұйымның ұзындығы 114 см, бұл плащқа талғампаз және сәнді көрініс береді.
Ілгектің түрі сыдырма болып табылады, бұл плащты пайдалануды ыңғайлы етеді.
Қызыл түс плащқа ерекше жағдайларда да, күнделікті өмірде де жарасымды талғампаздық пен сәнділік береді.
Қақпақшалары бар екі ойық қалта, белдік ринстондармен безендірілген сақиналармен біріктірілген.
Түркияда шығарылған бұл пальто сіздің гардеробыңызға сенімді және стильді қосымша болады.
Өлшемдері: XS (40) - S (42)
Плащтың ұзындығы: 114 см
Жеңнің ұзындығы: 66
Түсі: Қызыл
Сыдырмалы, 2 қалта
Сақиналары бар белдік жиынтықта
Синтетикалық қыстағышқа төсеу
Маусым: Күз, Көктем
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 89 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 93 см |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Шапан түрі | Классикалық шапан |
| Материал түрі | Табиғи |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Қой терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Төсеу материалы | Жібек |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Манжетпен |
| Түсі | Қызыл |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Белбеу, Металл фурнитура |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 114 см |
| Бекіткіш | Белбеуде, Найзағай |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XS-S |
| Өнімнің ұзындығы | 114 см |
| Ерекшеліктері | қалтасы бар, сыдырмасы бар |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 105 000 ₸











