Нағыз былғарыдан тігілген ашық түсті былғары плащ - сәнді ханымдар үшін тамаша таңдау. Оның бежевый реңктері ерекше балғындық пен талғампаздық береді. Бұйымның ұзындығы 112 см. Бұл сыртқы келбетке талғампаздық береді. Ыңғайлы түймелері бар ілгек жайлылық пен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: XXL (52-54 - белгіленген ресейлік өлшем)
Былғары түрі: Табиғи былғары
Түсі: Сарғыш
Бұйымның ұзындығы: 112 см
Жеңдердің ұзындығы:64 см
Тік пішілген, 4 түймелі плащ
2 Ойық қалта
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chevignon |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52/54 |
| Кеуде айналымы | 106 см |
| Бел орамы | 88 см |
| Жамбас айналымы | 114 см |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Шапан түрі | Классикалық шапан |
| Материал түрі | Табиғи |
| Матаның түрі | Тері |
| Тері түрі | Бұзау терісі |
| Әрлеу әдісі бойынша былғары түрі | Тегіс |
| Оқшаулау түрі | Синтетикалық қыстағыш |
| Жаға түрі | Кейінге қалдырылған |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Түсі | Сарғыш |
| Бұйымның жең ұзындығы | 64 см |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 112 см |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Сорғыш | капюшонсыз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | XXL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 120 000 ₸







