Астары 48 - 50 өлшемді әйелдер белдемшесі
Түсі: Кофе
Бұйымның ұзындығы: 90 см
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 52 |
| Бел орамы | 85 см |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 90 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 2XL |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 200 ₸





