Әйелдерге арналған иінтіректі белдемше Дестелегіш 42 - 44 өлшемді
Түсі: Қара
Матаның түрі - Полиэстер
Бұйымның ұзындығы: 84 см
Астары бар белдемше
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 109 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 84 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 900 ₸





