Сәнді әйелдер юбкасы 54/56 өлшемді дестелегіш
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қара
Бұйымның ұзындығы: 86 см
Қамыттағы белдемше
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54/56 |
| Бел орамы | 104 см |
| Жамбас айналымы | 121 см |
| Белдемше түрі | Макси |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 86 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | 4XL |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 700 ₸







