Асимметриялы әйелдерге арналған әдемі кешкі юбка
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М/L - 46|48
Бел орамасы: 78 см
Жамбас шеңбері: 105 см
Бұйымның ұзындығы: 93 см
Түсі: Капучино
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Белдемше түрі | Асимметриялық |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Капучино |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 93 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 700 ₸











