Әйелдердің тік пішілген ұзын белдемшесі
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бұйымның ұзындығы: 92 см
Белдіктің ені: 7 см
Бел орамасы: 78 см
Жамбас шеңбері:102
Түсі: қара
Белдемшенің бүйірлерінде ринстондармен таспа бар
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 78 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Белдемше түрі | Қарындаш |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 92 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 500 ₸




