Әдемі Әйелдердің жылы юбкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 44-46
Бұйымның ұзындығы: 77 см
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Түсі: Қара
Белдікте
Белдемшенің алдыңғы жағы ринстондармен және бүктемелермен безендірілген
Белдемшенің артқы жағы ойығы бар тік пішілген
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 77 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Иніште |
| Силуэт | Тікелей |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бүктемелер, стразалар |
| Өнімнің ұзындығы | 77 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸




