Мақта негізіндегі қалың джинсыдан тігілген асимметриялық гипюр жиегі бар әдемі джинсы юбка.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: S (46 - белгіленген ресейлік өлшем)
Матаның түрі: Джинсы
Түсі: Қара
Белдемшенің ұзындығы: 85 см
Белі биік сәнді джинсы юбка кемшіліктерді жасырып, фигураңызды ерекшелейді.
Сыдырма және түймелі ілмек.
Белдікке арналған әбзелдер.
Екі бүйір қалта, ринстон логотипі бар екі артқы жамау қалта.
Қалтадағы металл тойтармалар.
Белдемшенің етегі гипюрмен көмкерілген
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Белдемше түрі | Асимметриялық |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Жоғары бел |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Джинс |
| Стиль | Күнделікті |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Сырмалау, Түймелер |
| Өнімнің ұзындығы | 85 см |
| Қалта саны | 4 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M/L |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 200 ₸





