Бұйымның ұзындығы 80 см
Түсі: Көк
2 бүйір қалта
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Белдемше түрі | Миди |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Көк |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Күнделікті |
| Өнімнің ұзындығы | 80 см |
| Қалта саны | 2 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 300 ₸





