Әйелдердің жазғы жеңіл юбкасы
Полиэстерден жасалған, өте жеңіл, әуе матадан тігілген, Белдікте, белдік ілмектерінде. Миди ұзындығы, жалпақ пішім, кірістірулер. Жасырын сыдырма ілгек.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Сарғыш
Өлшемі: L (48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 72 см
Бел орамасы: 80 см
Санның айналасы: 105 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Романтикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 72 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 100 ₸






