Әйелдерге арналған бір жылдық белдемше
Жыл юбкасында төмен қарай жылжитын сыналары бар түзу силуэттің қою бежевый түсі.
Белдік, белдікке арналған ілмектер, алдыңғы жағындағы кірістірулер. Салтанатты іс-шараларға, кездесулерге өте ыңғайлы. Орташа жарасымды, сыдырма және түймелі.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Қара-сарғыш
Бұйымның ұзындығы: 77 см
Өлшемі: L (48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бел орамасы: 80 см
Санның айналасы: 105 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 80 см |
| Жамбас айналымы | 105 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Деми маусымдық |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 77 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | L |
| Бекіткіш | Түймелер, Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 11 600 ₸





