Шифоннан тігілген нәзік нәзік белдемше
Сүтті түсті, миди ұзындығы, сына - годет белдемшесі, жалтыраған қиығы, орта бойлы, белдемшенің сол жағында моншақтармен кестеленген гүлді өрнек.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Түсі: Сүтті
Матаның түрі: Шифон
Астары бар белдемше
Бұйымның ұзындығы - 76 см
Бел орамасы: 76 см
Жамбас шеңбері: 102 қараңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Бел орамы | 76 см |
| Жамбас айналымы | 102 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сүт |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Шифон |
| Стиль | Романтикалық |
| Аяқтау және безендіру | Бисер |
| Өнімнің ұзындығы | 76 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | M |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 900 ₸






