
Бежевый миди тігісі бар сыналары бар әйелдерге арналған Годет юбкасы
8 100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:1892
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Сәнді әйелдер юбкасы
Бежевый түсті, мақтадан тігілген, жалпақ пішілген, орташа жарасымды, сыналардың арасына тігісі бар кірістірулер, белдігі бар белдік, белдік ілмектері, сыдырмамен жабылатын, миди ұзындығы, тік жиегі
Түрік өндірушілерінен
Матаның түрі: Мақта
Белдемшенің өлшемі: S (44 - белгіленген ресейлік өлшем)
Белдемшенің ұзындығы - 66 см
Бел орамасы: 71 см
Санның айналасы: 97 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 71 см |
| Жамбас айналымы | 97 см |
| Белдемше түрі | Сынадан жасалған юбкалар |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Сарғыш |
| Маусым | Көктем/Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 66 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S |
| Бекіткіш | Найзағай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 100 ₸




