Әйелдерге арналған тік пішімді, артқы жағы тілінген белдемше
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 46
Бел орамасы: 74 см
Жамбас шеңбері: 100 см
Белдемшенің ұзындығы - 60 см
Кофе түстес ендірмелері бар негізгі қара түспен үйлестірілген
Түсі: Негізгі Қара
Белдікте, сыдырмада
Белдемше тағанда
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Белдемше түрі | Тілігі бар |
| Силуэт | Іргелес |
| Қону | Орташа қонымдылық |
| Түсі | Қара |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Полиэстер |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің ұзындығы | 60 см |
| Жағдайы | Жаңа |
| Халықаралық өлшем | S-M |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 700 ₸




