Модный Лонгслив Нежного Голубого Цвета
с Круглым Вырезом Горловины, с Рукавами Сетка до Локтя.
Центр Лонгслива Спереди Декорирован Узором в Виде Креста. Прямого Кроя.
Размер: XXS/XS (40/42 - Отмечен Российский Размер)
От Турецких Производителей
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Кеуде айналымы | 85 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 89 см |
| Өнім түрі | Лонгслив |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Түсі | Көгілдір |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Құрамы | 80% Вискоза, 15% Коттон, 5% Эластан |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Стиль | Жастар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 49 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 39 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 800 ₸




