Әйелдерге арналған сәнді сәнді футболка
Өндіріс: Италия
Өлшем: S/М (42/44 - Ресейлік өлшем белгіленді)
Матаның түрі: Вискоза
Түсі: Сары
Бұйымның ұзындығы: 61 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Италия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42/44 |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Бел орамы | 68 см |
| Жамбас айналымы | 94 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XS/S |
| Түсі | Сары |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Жастар |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Камни Swarovski |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 61 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 20 см |
| Өнімнің ені | 80 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 600 ₸




