Әйелдерге арналған күнделікті футболка
Қоңыр түсті, тік пішінді, дөңгелек мойын сызығы бар. Ринстондары бар абстрактілі үлгідегі баспа. Бүйірлік тіліктер, ыңғайлы ұзындық
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 72 см
Жеңнің ұзындығы:25 см
Бұйымның ені: 50 (100) см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48 |
| Кеуде айналымы | 96 см |
| Жамбас айналымы | 104 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Түсі | Қоңыр |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 25 см |
| Өнімнің ені | 100 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 900 ₸




