Дөңгелек мойын сызығы және қысқа жеңдері бар әдемі геометриялық ринстон футболкасы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: (46-48 Ресейлік өлшем белгіленген)
Матаның түрі: Вискоза
Түсі: Қызыл
Бұйымның ұзындығы: 70 см
Жеңнің ұзындығы: 28 см
Ашық түсті тік пішімді футболка күнделікті және мерекелік іс-шараларға жарайды.
Екі бүйірлік тілік қозғалысыңызды тежемеуге мүмкіндік береді
Джинсы шалбармен және юбкамен жақсы үйлеседі
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Кеуде айналымы | 93 см |
| Бел орамы | 77 см |
| Жамбас айналымы | 101 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Түсі | Қызыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 70 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 28 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 100 ₸





