46 - 48 өлшемді қысқа жеңді сәнді әйелдер блузкасы
Бұрылмалы жаға, түймелері бар
Геометриялық өрнекпен
Юбка, джинсы, шалбар астындағы негізгі киім ретінде жақсы үйлеседі
Мата: Полиэстер
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 42 |
| Бел орамы | 65 см |
| мойын айналымы | 35 см |
| Жамбас айналымы | 90 см |
| Кеуде айналымы | 86 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | жейде |
| Халықаралық өлшем | XS |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Люрекс |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | V-тәрізді |
| Көйлек жағасының түрі | Шеттері дөңгеленген |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Геометриялық өрнек |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 55 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 500 ₸





