Әйелдер футболкасы
дөңгелек мойын сызығымен Алтын түстес Люрекстен тігілген.
Қысқа жеңді, тік пішімді.
Түсі: Қара
Өлшемі: XXS (40 - белгіленген ресейлік өлшем)
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40 |
| Кеуде айналымы | 84 см |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 89 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | XXS |
| Түсі | Қара |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 55 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 17 см |
| Өнімнің ені | 38 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 500 ₸




