Түймелері бар сұр және ақ тік жолақты әйелдердің жазғы көйлегі.
Қысқа жеңді.
Шалбармен, джинсымен, белдемшелермен жақсы үйлеседі.
Өлшем:S/М (44/46 - Ресейлік өлшем белгіленді)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46/48 |
| Бел орамы | 73 см |
| мойын айналымы | 36 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | M-L |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Маусым | Жаз |
| Матаның түрі | Коттон |
| Силуэт | Жартылай іргелес |
| Мойындық кесу фасоны | Жейде жағалы |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 59 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 24 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 200 ₸




