Түрік өндірушілерінен
Жеңдері шынтаққа дейін қысқа, түймеленген
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Түсі | Қоңыр |
| Маусым | Көктем/Күз |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Силуэт | Тікелей |
| Мойындық кесу фасоны | Жиналмалы жаға |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Шынтаққа дейін |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 77 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 31 см |
| Өнімнің ені | 110 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 700 ₸





