Еркін пішілген әдемі күнделікті көйлек
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 50 - 52
Түсі: Сұр
Бұйымның ұзындығы: 119 см
Матаның түрі: Vickon
Төмен түсірілген белдік, белдемшелер
Түймелерде
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Ұзын / макси |
| Жең ұзындығы | Жеңсіз |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Корсеттің болуы | Жоқ |
| Жамбас айналымы | 110 см |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 50/52 |
| Маусым | Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Белі төмен |
| Жең фасоны | Жеңсіз |
| Түсі | Сұр |
| шлейф | Жоқ |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 200 ₸




