Ұзын жеңді сәнді әйелдер көйлегі
Өлшемі: XS - 40, S - 42
Түймелері бар ілгегі бар
Кестеленген Блестки аппликациясы
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 40/42 |
| Бел орамы | 64 см |
| Жамбас айналымы | 88 см |
| Кеуде айналымы | 82 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Коттон |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | пайеткалар |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 51 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 500 ₸



