Әйелдер көйлегі
Ақ, Мақта, Ұзын жеңдер, тік пішім
Сол жақ сөреде және оң жеңде ұсақ гүлдермен кестелеу
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: М (44, 46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44/46 |
| Бел орамы | 72 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Кеуде айналымы | 90 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Ақ |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Коттон |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Түймелі |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 52 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 500 ₸





