Классикалық әйелдер көйлегі
Ашық сүтті түсті, тік пішілген
Өлшемі: М (44 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Тіке пішілген
Түймелері бар алдыңғы ілгегі бар
Гипюрден жасалған манжеттер - Манжеттердің ұзындығы 14 см
Арқасындағы қамыт - Гипюр
Түрік өндірушілерінен
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 44 |
| Бел орамы | 70 см |
| Жамбас айналымы | 96 см |
| Кеуде айналымы | 88 см |
| Стильдер | Көйлек-жейде |
| Өнім түрі | Көйлек |
| Түсі | Сүт |
| Маусым | Әрмезгілдік |
| Матаның түрі | Коттон |
| Силуэт | Тікелей |
| Көйлек жағасының түрі | Классикалық |
| Жең фасоны | Ұзақ |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | Гипюр |
| Бекіткіш | Түймелер |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 52 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 61 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 500 ₸




