Әйелдерге арналған жазғы туника (ұзартылған футболка) 54 өлшем
Түрік өндірушілерінен
Геометриялық өрнегі бар ринстондары бар туника
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 54 |
| Кеуде айналымы | 111 см |
| Бел орамы | 90 см |
| Жамбас айналымы | 116 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | 3XL |
| Түсі | Көгілдір |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | абстрактілі басып шығару |
| Аяқтау және безендіру | стразалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 77 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 19 см |
| Өнімнің ені | 110 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 500 ₸





