Әйелдердің күнделікті жазғы көйлегі 44-46 өлшемді
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: 45-50
Мата: Вискоза
Түсі: Ақ-қара тік жолақтар
Ұзындығы: Макси - 108 см
Жеңінің ұзындығы - 22 см
Фигураға еркін сыйатын ыңғайлы көйлек
Оңай сүртіледі, мыжылмайды
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Өнім түрі | Күнделікті көйлек |
| Көйлек ұзындығы | Тобық бойымен |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Кеуде айналымы | 102 см |
| Бел орамы | 83 см |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Маусым | Жаз |
| Жағдайы | Жаңа |
| Стиль | Классикалық |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Көйлек фасоны | Жартылай іргелес силуэт |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Ақ-қара |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 9 700 ₸





