
Ринстоннан жасалған имитациялық алқасы бар әдемі әйелдер футболкасы
4 500 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Бар
- Коды:871
+7 (778) 961-50-22
менеджер по продажам 14 күн ішінде тауарды қайтару сатып алушының есебінен
Ринстондар мен тастардан жасалған ожерельді имитациялайтын талғампаз, әдемі футболка
Тік пішімді, қысқа жеңді.
Күнделікті киімге де, сыртқа шығуға да өте ыңғайлы
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: Ресейлік өлшем белгіленген
Жасыл: 46, 48
Көгілдір: 42
Бұйымның ұзындығы: 59 см
Жеңнің ұзындығы: 33 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Кеуде айналымы | 94 см |
| Бел орамы | 73 см |
| Жамбас айналымы | 98 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Ашық жасыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Трикотаж |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Төрттен үш бөлігі |
| Жең фасоны | Төрттен үш бөлігі |
| Стиль | Классикалық |
| Аяқтау және безендіру | стразалар, Камни Swarovski |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 59 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 33 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 500 ₸



