Әдемі Әйелдер футболкасы
Пайеткалар, Алдыңғы жағындағы барлық гүлді баспадағы моншақтар, Футболка ашық жасылдан қою жасылға дейін, мойын сызығы дөңгелек. Сапалы материалдан жасалған, тік пішілген.
Түрік өндірушілерінен
Түсі: Негізгі Жасыл
Өлшемі: М (46 - Ресейлік өлшем белгіленген)
Бұйымның ұзындығы: 62 см
Жеңнің ұзындығы:21 қараңыз
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 46 |
| Кеуде айналымы | 92 см |
| Бел орамы | 74 см |
| Жамбас айналымы | 100 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | M |
| Түсі | Жасыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Коттон |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Қысқа |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| өрнектер мен принттер | Гүлді басып шығару және өсімдік үлгілері |
| Аяқтау және безендіру | Бисер, пайеткалар |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 62 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 21 см |
| Өнімнің ені | 104 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 5 200 ₸






