Жазғы Әйелдер футболкасы
Қызыл түсті, аралас. Күнделікті, Дөңгелек мойын, жеңдер шынтаққа дейін қысқа, тік кесілген, етегі түзу. ! жапсырма қалта.
Түрік өндірушілерінен
Өлшемі: L (48/50 - ресейлік өлшем белгіленген)
Футболканың ені: 52 (104)
Кеуде қуысы: 100
Бұйымның ұзындығы: 72 см
Жеңнің ұзындығы: 27 см
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Түркия |
| Әйелдер киімінің өлшемі | 48/50 |
| Кеуде айналымы | 100 см |
| Жамбас айналымы | 108 см |
| Өнім түрі | Футболка |
| Халықаралық өлшем | L/XL |
| Түсі | Қызыл |
| Силуэт | Тікелей |
| Матаның түрі | Вискоза |
| Мойындық кесу фасоны | Дөңгелек |
| Жең ұзындығы | Шынтаққа дейін |
| Жең фасоны | Қысқа |
| Стиль | Классикалық |
| Өнімнің мойнынан түбіне дейінгі ұзындық | 72 см |
| Бұйымның жең ұзындығы | 27 см |
| Өнімнің ені | 104 см |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 7 900 ₸






